Zimní sbírka oblečení a obuvi pro uprchlíky v Bosně


Na Balkán přišla zima – občas sněží, teploty klesají pod nulu. Bez pořádného oblečení a pořádných bot se to moc vydržet nedá, a proto Vás prosíme o pomoc!

Máte doma klidně starší, ale pořád kvalitní pánskou zimní bundu nebo pár pořádných pánských zimních bot, které vydrží sníh a bahno, nebo před ním alespoň trochu ochrání? Doneste nám je. My zajistíme odvoz do Bosny do uprchlických táborů v Bihaći a Veliké Kladuši, kde už od léta pracujeme.

Co můžete nosit:

  • Pánské zimní bundy
  • Pánské zimní boty
  • Knížky ve světových jazycích – ty sice před zimou neochrání, ale před nudou ano, a když už ten kamion do Bosny povezeme, rádi jim je tam přihodíme, je po nich poptávka.

Z praktických důvodů NEMŮŽEME PŘIJÍMAT NIC JINÉHO NEŽ VÝŠE UVEDENÉ. Dětského oblečení jsou na místě tuny, ženského dostatek a většina lidí na místě jsou prostě ti oblíbení mladí (a ne až tak mladí) muži, kterým dětský svetřík nepomůže.

Prosíme, noste čisté a stále použitelné věci – jde o to pomoci lidem na místě, ne se zbavit věcí, co vám doma zaclání. Díky za pochopení.

Kam to můžete nosit:

Brno: obchod Husákovy děti, Křížová 4, otevřeno Po-Pá 9-17.30, So 9-12, tel. 608 084 695, mail obchod@prodameto.cz. Knihy prosím předat personálu s informací, že jsou určeny pro PLNU.

Praha: Prostor 39, Řehořova 33 – 39

Další články